Zapytaj o wycenę

Szklane barierki oraz różnego rodzaju balustrady nie są najłatwiejszą powierzchnią do konserwacji, jeśli wykonuje się ją we własnym zakresie. Do niektórych zabudowań tarasów i balkonów konieczne jest dobranie odpowiedniej techniki mycia oraz detergentów, które nie wpłyną negatywnie na strukturę szkła.

Mycie szklanych barierek

Barierki tego typu zazwyczaj montowane są na balkonach i tarasach. W nowszych budynkach jest to już w zasadzie standard, ponieważ nie tylko stanowią one estetyczny element dekoracyjny, ale również umożliwiają większe nasłonecznienie wnętrza. Jest to zatem rozwiązanie, z którego architekci korzystają chętnie. Przeszklenia na zewnętrznych stronach budynków wchodzą przebojem w miejskie krajobrazy.

Estetyczny efekt można jednak osiągnąć wyłącznie wtedy, kiedy szyby są czyste. Umycie szklanych balustrad od wewnątrz nie stanowi problemu, ale umycie ich od zewnątrz to zadanie bardziej skomplikowane i niekiedy bardzo niebezpieczne.

Mycie balustrad szklanych

Oprócz odpowiednich umiejętności i doświadczenia niezbędny jest także odpowiedni sprzęt. Warto w tym miejscu również podkreślić fakt, że zaniedbywanie regularnego mycia szklanych barierek prowadzi do osadzania się kamienia na powierzchni. Dotyczy to głównie dolnych części konstrukcji. Clean life oferuje kompleksowe usługi mycia powierzchni szklanych na balkonach, balustradach, tarasach, schodach czy na przeszklonych drzwiach balkonowych. Każdy aspekt zlecenia jest przez nas wnikliwie analizowany, po czym dobieramy najbardziej skuteczne techniki i narzędzia do mycia. Liczymy na olśniewający efekt i jego trwałość w założonym czasie.

Zaufało nam wielu klientów, do których regularnie wracamy. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni i jesteśmy pewni, że nigdy go nie zawiedziemy. Państwa również zapraszamy do współpracy z firmą Clean life Warszawa.

Zapytaj o wycenę
u specjalistów od mycia okien

Mycie okien Warszawa

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

u specjalistów od mycia okien i witryn