Zapytaj o wycenę

Demineralizowana woda, którą jak sama nazwa wskazuje – pozbawiono minerałów, nie pozostawia po przemyciu nią osadu, zacieków czy suchych plam. Są to jej główne atuty.

Zasadniczym czynnikiem, który generuje właściwości myjące jest ciśnienie oraz tarcie właściwie dobraną szczotką. Przy odpowiedniej wysokości temperatury, efekt końcowy jest niemal murowany, gdyż to właśnie ten czynnik w połączeniu z ciśnieniem strumienia zapewni pożądany rezultat.

Mycie witryn wodą demineralizowaną Warszawa

Kiedy powinno się stosować wodę demineralizowaną? Wówczas, gdy myjemy szklane elewacje, okna, cyklinowane silosy, bramy czy ogrodzenia metalowe, sidingi bądź panelową elewację oraz inne niestandardowe materiały.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Stosujemy najbardziej innowacyjne metody mycia i czyszczenia bazujące na stosowaniu wody demineralizowanej, filtrowanej w pięciostopniowym systemie IONIC.

Mycie wodą demineralizowaną. Profesjonalny sprzęt IONIC.

Firma Clean Life to sprawdzony partner oferujący kompleksowe czyszczenie trudnych powierzchni. Myjemy elewacje zarówno niskometrażowe jak i na wysokościach. Nieograniczone możliwości realizacji usług, których się podejmujemy ułatwia nam wysokiej klasy sprzęt wysokościowy. Dzięki niemu nie ma dla nas powierzchni, do których nie moglibyśmy dotrzeć.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapytaj o wycenę
u specjalistów od mycia okien

Mycie okien Warszawa

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

u specjalistów od mycia okien i witryn