Zapytaj o wycenę

W lokalizacjach, w których dany obiekt narażony jest szczególnie na działanie kurzu, pyłów czy uciążliwych warunków atmosferycznych, konserwacja oraz dbałość o estetyczny wygląd elewacji powinny być znacznie bardziej wzmożone.

Firma Cleanlife zajmuje sie kompleksowym myciem elewacji wykonanych ze szkła, aluminium, blachy, PCV i tworzyw sztucznych. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań w budynkach o każdej wysokości – zarówno w tych niskich (nawet jednokondygnacyjnych), po te najwyższe o wysokości kilkuset metrów.

Przy obiektach o wysokości do 18 metrów stosujemy system mycia wodą zdemineralizowaną. Używamy wówczas kijów teleskopowych i specjalistycznych szczotek. W razie konieczności wprowadzamy również mycie ciśnieniowe. Nasi profesjonaliści po wstępnych oględzinach dobierają metodę i technikę czyszczenia.

Firma Cleanlife jest lokalnym liderem na rynku mycia i czyszczenia wszelkich powierzchni. Podczas wykonywania zleceń dbamy zarówno o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak i osób postronnych.
Zaufały nam już dziesiątki klientów, którzy zaszczycają nas swoja lojalnością wybierając firmę Cleanlife dla kolejnych swoich zleceń.

Zachęcamy do kontaktu!

Zapytaj o wycenę
u specjalistów od mycia okien

Mycie okien Warszawa

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

u specjalistów od mycia okien i witryn