Zapytaj o wycenę

Firma Clean life posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu konserwowania i kompleksowego czyszczenia szyldów reklamowych oraz elektronicznych afiszy umiejscowionych na wysokości do 18 metrów od podłoża. Nasi specjaliści nie tylko profesjonalnie doradzą w zakresie mycia powierzchni reklamowych, ale również podpowiedzą w jaki sposób nie dopuścić do nadmiernego zabrudzenia zważywszy na czynniki zewnętrzne np. atmosferyczne.

Mycie banerów reklamowych

Banery, reklamy, kasetony myjemy metodami tradycyjnymi i stosując kije teleskopowe z wodą demineralizowaną. Myjka teleskopowa, którą stosujemy może łatwo dotrzeć w trudno dostępne miejsca, w których brud zbiera się najbardziej intensywnie i jest najtrudniejszy do usunięcia.

Bez ingerencji w codzienne funkcjonowanie danego obiektu, dokonujemy czynności myjących szyldu reklamowego w sposób profesjonalny i skuteczny. Używamy wyłącznie ekologicznych środków piorących oraz najnowszych technik.

Mycie reklamy profesjonalnym sprzętem

To właśnie dzięki nim oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu znajdujemy się w czołówce liderów na rynku. Clean life jest firmą świadczącą usługi czyszcząco-piorące na każdych powierzchniach zgodnie z preferencjami klienta.

Realizujemy dla Państwa swoje usługi zarówno w Warszawie jak i w bliższej bądź dalszej lokalizacji miasta. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie specjalistów Clean life na terenie całego województwa mazowieckiego.

Zapytaj o wycenę
u specjalistów od mycia okien

Mycie okien Warszawa

ZAPYTAJ O WYCENĘ JUŻ TERAZ

u specjalistów od mycia okien i witryn